gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

 

Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas Eiropas Sociālā fonda projekts “Bērnu invaliditātes noteikšanas sistēmas pilnveide” (Nr.9.1.4.3/16/I/001) aicina ikvienu interesentu uz informatīvo pasākumu, kuras mērķis ir iepazīstināt invaliditātes ekspertīzes procesā iesaistītās interešu grupas ar jaunu pieeju invaliditātes noteikšanā bērniem.

Informatīvajā pasākumā būs iespēja uzzināt jauniem izaicinājumiem un iespējām invaliditātes noteikšanā bērniem, uzklausīt citu valstu pieredzi un iepazīties ar funkcionēšanas  ierobežojumu novērtēšanu bērniem no rehabilitaloga aspekta.

Informatīvā pasākuma programmu pieejama ŠEIT pdf.gif - 641 B
  
Pieteikties informatīvajam pasākumam var līdz 23. novembrim, nosūtot dalībnieka vārdu, uzvārdu, iestādes nosaukumu, kuru pārstāv, uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aicinām, reģistrējoties pasākumam, iesniegt jautājumus, uz kuriem informatīvā pasākuma laikā vēlaties saņemt atbildi.

Ievērībai!

  • Informatīvā pasākuma norises laiks 2018. gada 29.novembris no plkst. 10.30
  • Vieta: Viesnīca “Riga Islande Hotel” 1.stāvā konferenču zālē B+C
  • Reģistrēšanās informatīvā pasākuma dienā notiks viesnīcas 1.stāva foajē (pie konferenču zāles ieejas)
  • Informatīvā pasākuma dalībniekiem ir iespēja novietot automašīnu viesnīcas autostāvvietā. Lai izmantotu autostāvvietu,  katram autovadītājam, iebraucot stāvvietā ir jāpaņem biļete/kvīts no automāta un tā jāsaglabā līdz pasākuma beigām. Pēc pasākuma beigām katrs autovadītājs dodas uz 1.stāva klientu apkalpošanas centru
  • Informatīvā pasākuma darbs tiks organizēts latviešu un krievu valodā, nodrošinot sinhrono tulkošanu no latviešu uz krievu valodu un no krievu uz latviešu valodu
  • Viesnīca Riga Islande Hotel atrodas Ķīpsalā, pašā Daugavas krastā, 12 minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas.

Dalība informatīvajā pasākumā ir bez maksas.

 
Ja rodas jautājumi, zvaniet:
 
Ilona Tīrule Telefons: +371 26 538 664


Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dace Baraka  Telefons: +371 26416039

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Uz tikšanos informatīvajā pasākumā "Invaliditātes noteikšana bērniem – jauns skatījums”!