gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

 

Projekta “Eiropas robežu reģioni sociālajai uzņēmējdarbībai” (BRESE) pirmā vietējās darba grupas sanāksme

21. janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā notika pirmā Interreg Europe programmas projekta “Eiropas robežu reģioni sociālajai uzņēmējdarbībai” (BRESE) vietējās darba grupas sanāksme, kurā piedalās ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" īstenošanas vecākā eksperte Elīna Heidere.

Vietējās darba grupas sastāvā ir iekļauti pārstāvji no VARAM, Labklājības ministrijas, Lietuvas Sociālās drošības un darba ministrijas un Lietuvas Iekšlietu ministrijas.

Sanāksmes uzdevums bija informēt tās dalībniekus par projektu, tā mērķiem, uzdevumiem, projekta atklāšanas sanāksmi, kas norisinājās Vācijā 2019. gada novembrī, laika grafiku un pirmajā semestrī paveikto, kā arī par turpmākajos semestros plānotajām aktivitātēm.

 

Informāciju sagatavoja:
Sandra Kuharenoka, Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" sabiedrisko attiecību speciāliste, 60008553, 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.