gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

cinai_pret.gif - 10.98 KB
 Aktualitātes
  • Apaļā galda diskusija Zemgales reģionā par sociālās iekļaušanas politikas jomām un darbībām
Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) ietvaros Labklājības ministrija sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām un Zemgales plānošanas reģionu š.g. 5.martā Jelgavā , Jelgavas reģionālais pieaugušo izglītības centrā, Svētes ielā 33, organizē apaļā galda diskusiju Zemgales reģionā par sociālās iekļaušanas politikas jomām un darbībām.

Savu ieguldījumu apaļā galda diskusijas rīkošanai Zemgales reģionā ir sniedzis  Zemgales Plānošanas Reģions, Jelgavas dome, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls, Latvijas Lauku forums, tādējādi aktualizējot nabadzības un sociālās atstumtības tematiku un problemātiku.

Apaļā galda diskusijas galvenais uzdevums ir stiprināt saikni starp valsts un pašvaldību institūcijām, īpaši sekmējot sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un citiem organizētās pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem sociālās iekļaušanas veicināšanai.

Zemgales reģiona apaļā galda diskusijā piedalīsies politikas veidotāji, pašvaldību darbinieki un speciālisti, valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvji, pētnieki un citas iesaistītās puses.

Kontaktpersona par Zemgales reģionālo apaļo galdu diskusijuir biedrības „Latvijas Lauku forums" biroja vadītājs Āris Ādlers (tel. 28855427, e- pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Zemgales reģiona apaļā galda diskusijas darba kārtības projektspdf.gif - 641 B.