gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

cinai_pret.gif - 10.98 KB
 Aktualitātes
  • 27.maijs - Baltijas valstu konference „Risinājumi nabadzībai un sociālajai atstumtībai Baltijas valstīs"
Š.g. 27.maijā notiks Baltijas valstu līmeņa konference "Risinājumi nabadzībai un sociālajai atstumtībai Baltijas valstīs". Tās mērķis ir identificēt piemērotākos risinājumus nabadzības un sociālās atstumtības novēršanai četros līmeņos: individuālā, organizāciju, pašvaldību/ valsts un Eiropas līmenī. Konferenci rīko Eiropas Parlamenta Informācijas biroji Baltijas valstīs Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību ietvaros.

Konferencē aicināti piedalīties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nevalstisko organizāciju, pašvaldību un valstis institūciju pārstāvji, pētnieki un žurnālisti, kā arī ikviens cits interesents. Konferencē sagaidāma 60 Latvijas, 30 Lietuvas un 25 Igaunijas pārstāvju dalība, sniedzot iespēju pārrunāt risinājumus nabadzībai un sociālajai atstumtībai Baltijas līmenī un mācīties vienam no otra labās pieredzes.

Dalību konferencē lūdzam pieteikt līdz 2010.gada 21.maijam, aizpildot un nosūtot reģistrācijas anketu pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālrunis uzziņām: 67213003, 26569525. (Kontaktpersona: Zane Bundiķe).
 .
Visa jaunākā informācija par konferenci un konferences materiāli pieejami Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Rīgā mājas lapā www.europarl.lv

  • Dalībniekiem, kam ceļš uz konferenci pārsniedz 50 km, tiek segti ceļa izdevumi (. Lai pieteiktos ceļa izdevumu kompensācijai, lūdzam atzīmēt attiecīgo ailīti reģistrācijas anketā. Lūdzam ievērot, ka ceļa izdevumu kompensācija iespējama tikai pēc ceļa izdevumus pamatojošo dokumentu oriģinālu iesniegšanas sabiedriskā transporta biļetes, benzīna čeki). Ceļa izdevumi tiek segti tikai pirmajiem 30 dalībniekiem, kas pieteiks ceļa izdevumu kompensāciju. Ikviens, kam tiks apstiprināta ceļa izdevumu kompensācija, saņems instrukciju ceļa izdevumu pieprasījumam uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu.
  • Ne vairāk kā pieciem dalībniekiem tiek segti vienas nakts viesnīcas izdevumi. Par viesnīcas izdevumu kompensāciju, lūdzam sazināties individuāli: Zane Bundiķe: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 67213003.
Konferenci rīko Eiropas Parlamenta Informācijas biroji Baltijas valstīs Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) ietvaros.
 
Aicinām sekot konferences norisei tiešsaistes režīmā laikā no 9:00 - 13:45 EP Informācijas biroja mājas lapā www.europarl.lv