gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

  • Par programmas sabiedrisko apspriešanu

No š.g. 18.maija līdz 14.jūnijam notiek Vidzemes plānošanas reģiona realizētā Eiropas Sociālā fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība" 1.4.1.2.4. apakšaktivitātes „Sociālās rehabilitācijas un institūcijām alternatīvu sociālās aprūpes pakalpojumu attīstība reģionos" pirmās kārtas projekta „Vidzemes reģiona alternatīvo sociālo pakalpojumu attīstības programmas izstrāde" sabiedriskā apspriešana.

Materiāli ar piedāvāto „Vidzemes reģiona alternatīvo sociālo pakalpojumu attīstības programmas 2010.-2017.gadam" redakciju pieejami mājas lapā www.vidzeme.lv sadaļā Sabiedrības līdzdalība.

Vidzemes reģiona alternatīvo sociālo pakalpojumu attīstības programmu izstrādāja Baltijas Sociālo Zinātņu institūts.

Sabiedriskās apspriedes plānotas:

1. jūnijā plkst. 10:00 Alūksnes pašvaldības administratīvās ēkas Dārza ielā 11, 1.stāva lielajā zālē;
2. jūnijā plkst. 10:00 Cēsu novada pašvaldībā, Raunas ielā 4, 2. stāva zālē;
3. jūnijā plkst. 10:00 Valmierā, Raiņa ielā 9f, Nodibinājuma „Vidzemes reģionālā atbalsta centrs Dardedze" zālē;
8. jūnijā plkst. 10:00 Madonā, Saieta laukumā 1, pašvaldības 3. stāvā zālē;
9. jūnijā plkst. 10:00 Gulbenes novada domē, Ābeļu ielā 2, 2. stāva zālē;
14. jūnijā plkst. 13:00 Valkas novada domes zālē, Semināra ielā 9.

Viedokli un priekšlikumus par Vidzemes reģiona alternatīvo sociālo pakalpojumu attīstības programmu iespējams izteikt arī sūtot aizpildītu anketu (pieejama mājas lapā www.vidzeme.lv sadaļā Sabiedrības līdzdalība) uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., iesniedzot personīgi, vai nosūtot pa pastu Vidzemes plānošanas reģionam, Jāņa Poruka ielā 8, 108. kabinets, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101. Iebildumi un priekšlikumi, kas tiks iesniegti pēc 14.jūnija, kā arī anonīmi iesniegumi netiks ņemti vērā.

Projekta īstenošanas laiks ir no 2009.gada 1.septembra līdz 2010.gada 30.jūnijam un tā mērķis ir veicināt alternatīvo sociālo pakalpojumu attīstību Vidzemes reģionā, lai pilnveidotu personu ar funkcionāliem traucējumiem, bezpajumtnieku un citu sociālās atstumtības riskam pakļauto sociālās un funkcionālās prasmes, palielināt nodarbinātību un veicināt integrāciju sabiedrībā.