gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  

  •  

"Sanāksmes ar biedrībām, kas pārstāv personas ar invaliditāti"

11.02.2015 – Labklājības ministrijas speciālistu tikšanās ar Latvijas speciālās olimpiādes pārstāvjiem par speciālo skolu audzēkņu statusu izglītības iestādēs un pieejamiem pakalpojumiem.

12.06.2015 - Labklājības ministrijas speciālistu tikšanās ar Nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, lai pārrunātu 2014. gadā paveikto un 2015. gadā plānotos pasākumus invaliditātes jomā, kā arī ANO konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām pamatnostādņu 2014.-2020. gadam īstenošanas plāna projektu 2015.-2017. gadam.

16.06.2015 - Labklājības ministrijas speciālistu tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem, augstākās izglītības iestādēm un nevalstiskajām organizācijām par asistenta pakalpojuma ieviešanu augstākās izglītības apguves procesā.

NVO pārstāvji tiek aicināti sniegt savus ierosinājumus par sanāksmēs pārrunājamiem jautājumiem, sūtot tos Sociālās iekļaušanas un sociālā darba politikas departamenta vecākajai referentei Aigai Lukašenokai uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot pa tālruņa nr. 67782951.

 

Š.g. 10. novembrī no plkst. 14.30-16.30 Invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons telpās Rīgā, Kr. Valdemāra iela 38/1 Labklājības minsitrijas pārstāvji tiksies ar NVO pārstāvjiem, lai apspriestu:

  • Labklājībs  ministrijas  plānotās aktivitātes invaliditātes jomā ESF ietvaros;
  • Sabiedriskā   transporta   pielāgojuma  un  pakalpojuma  sniegšanas kvalitāti, kā arī par plānotajām izmaiņām braukšanas apliecinājumos – sīkmaksājuma kartēm.


Lūdzu līdz 06.11.2015 sniegt atbildi par savu ierašanos uz tikšanos, rakstot Labklājības ministrijas Sociālās iekļaušanas un sociālā darba politikas departamenta vecākajai referentei Aigai Lukašenokai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot pa tālruņa nr. 67782951.