gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

 

 

Labklājības ministrijas pārstāvji piedalās "New Door" rīkotajā un Zviedru institūta atbalstītajā pieredzes apmaiņas projektā 

Rīgā, Fonda DOTS telpās, Alberta ielā 13 (6. stāvā) pieredzes apmaiņas projektā Imants Lipskis, Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta direktors un Juris Cebulis, Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta ESF projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” vadītājs informē par Sociālā uzņēmuma likumu un tā īstenošanu.
 
Norises laiks no plkst. 14:30 līdz plkst. 18:00.
 
Biedrība "New Door", sadarbībā ar Zviedrijas un Ukrainas vietējo pašvaldību pārstāvjiem, īsteno projektu, kura mērķis ir stiprināt vietējo / reģionālo / valsts iestāžu spējas, lai atbalstītu sociālās uzņēmējdarbības attīstību dažādos līmeņos, īpašu uzmanību vēršot uz jaunu servisu attīstību no sociālo uzņēmumu puses tieši sociālajā un veselības aprūpes jomās. Projekts ietver zināšanu un pieredzes apmaiņu starp pašvaldību un vietējo un reģionālo iestāžu pārstāvjiem Zviedrijā, Latvijā un Ukrainā sociālās uzņēmējdarbības atbalsta un attīstības jomā.   
 
Informāciju sagatavoja:
Sandra Kuharenoka, Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" sabiedrisko attiecību speciāliste, 60008553, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.