gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Reģistrācija konferencei


Labklājības ministrija aicina piedalīties konferencē sociālā darba speciālistiem “Resursi sociālajā darbā”, kas notiks Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 2019. gada 22. martā. 


Konferencē “Resursi sociālajā darbā” tiks akcentēta resursu nozīme sociālā darbā procesā, īpaši akcentējot četrus resursu virzienus – klients, darbinieks, pieejas un metodes, kā arī pieejamie pakalpojumi. Šī gada konferencē papildus pamatprogrammai būs iespēja apmeklēt Resursu tirgu, kura ietvaros par saviem pakalpojumiem, idejām un pieredzi stāstīs vairāk nekā 20 valsts, pašvaldību un nevalstiskā sektora organizācijas, kā arī sociālie uzņēmumi. 


Konference un balvas pasniegšana notiks Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Ziedoņa zālē, Mūkusalas ielā 3, no plkst. 10.00 līdz 18:00, resursu tirgus norise visu konferences laiku; reģistrācija no plkst. 9.00. Dalība bez maksas, vietu skaits ierobežots (ierobežotā vietu skaita dēļ dalība konferencē pēc organizatoru lēmuma var tikt atteikta, pamatojoties uz nepieciešamību nodrošināt reģionālo pārklājumu). 


Pieteikšanās dalībai konferencē līdz 18. martam! Reģistrēšanās konferencei ŠEIT

Vairāk informācijas: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; 64331833 


Konference tiek īstenota ar ESF atbalstu projekta Nr. 9.2.1.1/15/I/001 “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros, turpinot ikgadējo konferenču ciklu ar mērķi veicināt sarunu par būtiskām sociālā darba jomas aktualitātēm un problēmām. Konferences laikā tiks filmēts un fotografēts, un materiāli var tikt izmantoti Labklājības ministrijas īstenoto pasākumu ilustrācijai bez atlīdzības un autortiesību piemērošanas