gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

 

Projekta dalība Eiropas Komisijas rīkotajā «Peer Review» par sociālo uzņēmējdarbību 

ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" projekta vadītājs Juris Cebulis piedalīsies savstarpējā mācību programmas salīdzinošā pārskatā par “Sociālo ekonomiku un sociālajiem uzņēmumiem likumdošanā un praksē”, kas norisināsies Bratislavā.

Valstu salīdzinošo pārskatu vadīs Slovākijas Darba, sociālo lietu un ģimenes ministrija, un tajā galvenā uzmanība tiks pievērsta pašreizējai praksei un pieredzei sociālās ekonomikas un sociālās uzņēmējdarbības jomā.

Izmantojot jauno Slovākijas pieeju kā sākumpunktu diskusijām, salīdzinošā pārskata mērķis būs izpētīt, kā sociālo ekonomiku un sociālo uzņēmējdarbību var atbalstīt un izmantot, lai risinātu ilgtermiņa bezdarba problēmu, kā arī atbalstītu citus ekonomikas, sociālos un vides mērķus.

Datums: 2019. gada 20. un 21. jūnijs

Vieta: Falkensteiner Hotel, Pilįrikova ulica 5, SK-811 03 Bratislava

 

Darba kārtība 

Dalībvalsts novērtējuma ziņojuma salīdzinošais pārskats - Latvija 

 

Informāciju sagatavoja:
Sandra Kuharenoka, Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" sabiedrisko attiecību speciāliste, 60008553,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.