gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Otrdien, 30. jūlijā, labklājības ministre Ramona Petraviča, turpinot iesākto tradīciju – iepazīties ar ministrijas padotības iestāžu un to filiāļu darbu, dosies uz Ventspili vienas dienas reģionālajā vizītē.

“Reģionālā vizīte joprojām ir labākais veids, kā nezaudēt saikni ar reālo dzīvi, redzēt darba apstākļus nozares iestādēs, iepazīties ar kolēģiem klātienē, izrunāt problēmas, kas nereti ministrijas gaiteņos nepelnīti aizklīst citā plānā, “ pārliecināta ministre Ramona Petraviča.

Vizītes laikā paredzēts apmeklēt Ventspils sociālās aprūpes namu “Selga”, Atbalsta centru ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš” un tikties ar pensionāru biedrības “Liedags” aktīvistiem.

Ministres Ramonas Petravičas vizītes mērķis ir pārrunāt aktualitātes, kas svarīgas, uzsākot  bērnu tiesību aizsardzības sistēmas reformu un risinot ministrijas un pašvaldību sadarbības jautājumus sociālās aprūpes jomā. Vizītes laikā paredzēta tikšanās Ventspils pilsētas domē ar domes amatpersonām.  

Līdz šim labklājības ministre Ramona Petraviča reģionālajās vizītēs ir apmeklējusi Liepāju, Rēzekni, Daugavpili, Līvānus, Saldu , Daugavpils un Talsu novadus.

Informāciju sagatavoja:

Liesma Kalve, Labklājības ministres padomniece komunikācijas jautājumos,

67021548, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.