gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

 

 

Projekta nosaukums: "Līdzsvars visiem (B4A)" (Nr. 881676-B4A)

Projekta mērķis un galvenās aktivitātes: Projekts paredz dažādus informatīvus un skaidrojošus pasākumus gan darba devējiem, gan darba ņēmējiem, gan plašākai sabiedrībai, lai atbalstītu Eiropas Savienības Padomes pieņemtās direktīvas par darba un privātās dzīves līdzsvaru vecākiem un aprūpētājiem prasību ieviešanu.

Minētās direktīvas vispārējais mērķis ir nodrošināt vīriešu un sieviešu vienlīdzīgas iespējas darba tirgū un vienlīdzīgu attieksmi darbā, savukārt specifiskāk tā vērsta uz  piekļuves darba un privātās dzīves saskaņošanas iespējām uzlabošanu un ar ģimenes pienākumiem saistītu atvaļinājumu un elastīga darba nosacījumu izmantošanas veicināšanu.

Projekta īstenošanas periods: no 2020. gada 1. marta līdz 2022. gada 28. februārim

Finansējums: projekta kopējais finansējums 533 045,11 eiro (80% ir Eiropas Savienība programmas "Tiesības, vienlīdzība un pilsonība" (2014–2020) finansējums un 20% – Latvijas valsts budžeta finansējums).

Projekta īstenotājs: Labklājības ministrija sadarbībā ar sociālajiem partneriem – Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību un Latvijas Darba devēju konfederāciju

Kontaktinformācija

Zane Fridrihsberga – projekta vadītāja

Tālrunis: 67021507

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.