gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

 

Projekta piedalīšanās pieredzes apmaiņas ekspertu vizītē Viļņā

21. un 22.novembrī projekta vecākā eksperte Sandija Lāce piedalījās labās prakses un pieredzes apmaiņas ekspertu vizīte Viļņā (Lietuvā) par romu integrāciju darba tirgū. Eksperti no Latvijas tikās ar Lietuvas atbildīgajiem speciālistiem, lai izdiskutētu vietējo romu integrācijas praksi nodarbinātības jomā, īpaši Eiropas Sociālā fonda projekta „Strādāsim kopā ar romiem – jaunās darba iespējas un izaicinājumi” saturu un rezultātus.

Šis pasākums ir organizēts projekta „Latvijas romu platforma IV” ietvaros” (līgums Nr.856468-NRP4-LV) ar Eiropas Savienības programmas „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība 2014 – 2020” finansiālo atbalstu. Par pasākuma saturu atbild Kultūras ministrija un tajā nav atspoguļots Eiropas Komisijas viedoklis.

 

Informāciju sagatavoja:
Sandra Kuharenoka, Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" sabiedrisko attiecību speciāliste, 60008553, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.